2021.12.23

Páduai Szent Antal Plébániaprogram és egyházi kulturális hét(vége) - 2021. 08.13-15.

antal2021.jpgEgyházközségünk 14 év óta minden esztendőben megtartja a Páduai Szent Antal Plébániaprogramot és egyházi kulturális hetet. 2021-ben a megszokott időponthoz (június közepe) képest augusztus közepére helyeztük át a rendezvényeket. A 2021. augusztus 13. és 15. között megtartott program első napján Röszke Község Önkormányzatának konferenciaközpontjában Márki Istvánné gobelin-kiállításának megnyitójával, Milasin Katalin előadásával (Árpádházi Szent Erzsébet életéről) és egy filmvetítéssel (hasonlóképpen Árpádházi Szent Erzsébetről) egybekötött esten vehettek részt az érdeklődők, szombaton Családi Napot szerveztünk játékos programokkal, sorversennyel, közös ebéddel, társasjátékokkal, valamint Csata Gergő lufi-bűvész műsorával a plébániakertben. Augusztus 15-kén, Páduai Szent Antal születésének évfordulóján délelőtt ünnepi szentmisét mutattunk be, majd az ünnep estéjén Szinetár Dóra színművlésznő koncertjén vehettek részt a templomba látogatók.

A projekt az EKCP-KP-1-2021/1-000003 azonosítószámú támogatás keretében valósult meg.