HÍREK - ÁLLÁSHIRDETÉS+egyéb

A röszkei Páduai Szent Antal Plébánia (6758 Röszke, Fő u. 89.) önkormányzati fenntartású általános iskolai osztályokhoz határozott időre, a 2021-2022. tanévre óraadó (heti 8 tanóra) hittanárt keres.

Munkavégzés helye: Röszke, Orbán Dénes Általános Iskola (6758 Röszke, Fő u. 95.), ill. Páduai Szent Antal Plébánia (6758 Röszke, Fő u. 89.)

Legendás fizikatanára nevét vette fel az iskola | DÉLMAGYAR Röszke, Szeged  és környéke

Alapszintű elvárások:

• felsőfokú tanári végzettség;
  • kiemelkedő képesség az önálló, valamint a csapatmunkára;
  • megfelelő módszertani felkészültség;
  • felelősségtudat, higgadt konfliktuskezelés, kiegyensúlyozott teljesítményre való törekvés;
  • toleráns, nyitott személyiség;
  • gyermekekkel és munkatársakkal való normális együttműködési készség és megfelelő kommunikáció.

Előzetes oktatói szakmai tapasztalat nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Fényképes önéletrajzzal jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: roszkeplebania@citromail.hu

Kérdéseikkel érdeklődhetnek a 30/2895397-es mobilszámon.

2021. június 21-től augusztus 31-ig a Kartal József Katolikus Rendezvényházban a TELEHÁZ működik. Ez idő alatt egyházközségi kulturális programjaink más helyszínen kerülnek megrendezésre, ill. a Kartal-ház családi rendezvényekre nem bérelhető.